Dr. Netne EXISTUJE

Dr. Netne – rozhovor

8.12.2015 v 17:25 hod mi zvoní telefon na stole (skryté číslo) a shodou okolností jsem právě u počítače a tak mohu telefonát přijmout.

„Dobrý den, mluvím s panem Nachtigalem?“ ozvalo se ve sluchátku a pak následovalo představení, „Tady je Netne“... „Volám Vám, protože jsem si přečetl informace na Vašem webu a chtěl bych k tomu něco říct.“

Na to konto jsem zajásal, protože naše diskuse o panu Dr. Netnem pod článkem „Príbeh s liečbou rakoviny“ začala být relativně bouřlivá.

Pan Netne se mi omlouval za svoji nedokonalou češtinu (ale byla moc dobrá) s tím, že není naším občanem. Ano skutečně se zabývá léčbou, které se říká alternativní již 26 let, i když vystudoval sociologii v USA. Je aktivním členem onkologické asociace AACR v USA.

Nosná myšlenka jeho přístupu k léčbě je v úpravě naší stravy i s pomocí bylinných preparátů s cílem snížit překyselenost organismu. Svoji, ale i jiné alternativní metody, považuje za „přídomek“ ke klasické léčbě a jak mi říkal, tak „nedoporučuji opustit klasickou medicínskou léčbu, ba dokonce mnohdy nabádám pacienty, aby na ozařování i chemoterapii šli a nespoléhali se na zázrak“. „Je na každém, jak se rozhodne a určitě nedělám nic proti etice“. . . Pak mi popisoval jak se naše DNA při dělení buněk „zkracuje“ (píšu, jak jsem slyšel, protože tomu nerozumím - pozn. autora), čímž ztrácí svoji původní podobu a i tím dochází ke stárnutí organismu. O svém preparátu hovořil jako o „trojském koni“, který se dokáže dostat do buňky a dobře jí okysličit + další účinky (což jsem opět osobně nepochopil – pozn. autora).

Pan Netne si dobře pamatuje na oba příklady z naší diskuse (jak ten se smutným koncem, tak ten od paní Ivety – autorky článku). Ano byl předvolán i na policii, aby vše objasnil. K námitce, že jeho preparát je pouze obarvená voda mi sdělil, že rozbor byl provedený v nějaké zvěrolékařské laboratoři (či snad někde na jatkách) – tady se musím omluvit, protože jsem si to přesně nezaznamenal. Šlo o laboratoř bez potřebného vybavení.

Také se pan Netne zmínil o ceně, která je tvořena díky bylinkám, které jsou dováženy (krom jiného) z jižní Ameriky a jsou ručně zpracovávané.

Takové „motto“ z našeho rozhovoru bych si vzal, že: „Příroda nám dává všechno a všechno tady (k našemu zdraví) máme.“

 

Závěrem tedy shrnuji:

Pan Netne EXISTUJE a k tomu co zde zaznělo se z mého pohledu POSTAVIL PŘÍMOČAŘE, což na mne dělá dobrý dojem...

 

Kontakt je e-mailová adresa Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

(často však prý poštu nečte)

 

Zdraví Honza

Komentáře  

 
+2 # nevímTomáš Novakovský 2015-12-09 09:16
Tak nevím, co si o tom mám myslet, také jsem s dr. Netne mluvil, částku, kterou mi sdělil na měsíc léčby se podsatně liší od 400 EUR. Řekl si o 50.000 Kč na měšíc. Vím, že se tonoucí i stébla chytá, ale nemělo by se tak zacházat s lidmi, je to smutné. Neříkám, že je dr. Netne podvodník ani že je zázračný léčitel, každopádně, jsem hodně na pochybách už kvůli těm částkám.
Hezký den a mnoho zdraví T.
Odpovědět
 
 
+2 # také nevímIng. Jan Nachtigal 2015-12-09 23:20
Také nevím a je to prostě divné. Pan Netne by nám to jistě vysvětlil. Třeba potřebujete nějakou super zvláštní kombinaci preparátů, ALE TO BYCHOM BYLI JAKO NAŠI POLITICI = HODNĚ SLOV NA VŠECHNY STRANY, VŠECHNO SE DÁ OPOVÍDAT, ALE VÝSLEDEK ŽÁDNÝ. Pane Novakovský, co Vás trápí? (pokud to lze sem na veřejný web napsat) Prosím Vás hlavně (pokud máte dost sil, nebo rodinu a přátele) najděte si DOBRÉ LÉKAŘE a problém řešte pak rychle s nimi. Držím pěsti a kdybych mohl nějak pomoci, třeba stručným názorem paní doc Tesařové, tak položte do poradny tady na osudy.cz svůj dotaz.
Honza
Odpovědět
 
 
+2 # Odp.: Dr. Netne EXISTUJEnovakovský tomáš 2015-12-10 09:09
Trápí mě, že už lékaři vyčerpali veškeré možnosti a nemají mi co nabídnout.
Odpovědět
 
 
+2 # netneLalala 2016-01-04 10:49
Jak tak tady čtu Vaše příspěvky, musím Vám sdělit že u mě lékaři taky vyčerpali veškeré možnosti mé nemoci ale neposrala jsem se ještě z toho. Fungují s nevyléčitelnou rakovinou 6 let, ale nikdy bych se neléčila způsobem od pana Netneho.raději si užívejte život, smiřujte se ze smrtí, výhodou téhle nemoci je, že se na ní můžeme připravit, lidi kteří zemřou následkem autonehod nebo válkou to mají horší- nechápu jak může být někdo tak blbý a platit někomu nehorázné peníze za léčbu zterá ho nevyléčí, jenom ho okráda o peníze. zavolat Vám můžu i já a říct do telefonu že jsem úspěšná léčitelka, na netu je spoustu hovadin a šarlatánu, žádná bylinka na světě nikdy z rakoviny nikoho nevyléčí, je to pouze doplněk lepšího metabolizmu, jednou umřeme všichni, tak je to dáno, dnes je lepší chemoterapie, šetrná lidi mají zafixované pořád zastaralé mýty o téhle nemoci- důležité je se z toho neposrat a nečíst kraviny na netu, hezký zbytek života :-) neohlížejme se za minulostí, tu již nemůžeme vrátit, je třeba žít přítomnosti, přemýšlela jsem co smyslem života, je to je život sám!
Život se děje teď a my s ním. Tedy všechno, co jsme dosud žili a co právě žijeme, je ta životní cesta.
Nic víc, nic míň.
Když se pustíme do toho, co právě teď děláme naplno, tak nás přestane hledání smyslu života trápit, protože ho budeme žít
Odpovědět
 
 
+2 # Jdu do tohoyvett Illnerová 2016-02-02 08:50
Dobrý den,
Ač to možná zni bláznivě - já do toho jdu.
Jsem v kontaktu s panem NETNE. Právě pracuje na preparatu pro mého milovaného tchana.
Lékaři mu už nemají co nabídnout.
Neni na tom vůbec dobře. A ja bych si nikdy neopustila , to, ze bychom to neskusili.
V každém případě sem napíšu jak se vse nakonec vyvinulo.
Odpovědět
 
 
+2 # určitěIng. Jan Nachtigal 2016-02-02 18:30
ANO určitě napište, ať mají naši čtenáři opět více jasno. V každém případě DRŽÍM PĚSTI ! ! ! Honza
Odpovědět
 
 
+3 # lhářYvett ILLNEROVA 2016-06-17 20:15
Dobrý večer.
Chci ve stručnosti Napsat že:
... Po tom co lékaři řekli , že tatínkovi zbývá pár měsíců zivota-byla to rána přímo srdce. Po návratu z nemocnice Se už tatínek nepostavil ani na nohy a trpěl silenymi bolestmi. Jediné co mu doktoři dali - bylo morfium. Abych to zkrátila - po dlouhém dohadování a zvazovani pro a proti, jsme se rozhodli koupit od Dr. Netneho preparat. Zaplatili jsme 40tisic. Je pravda, že cca do dvou dnů po zaplacení byl preparat doma. (Tedy zarazilo mě jak pan tzv. Dr. Stále nalehal a volal jestli jsem už platbu poslala... ) Jenze tim náklady neskončili. Pan Richard ( tak se jmenuje údajný Netne) nám dal seznam léků a dalších věcí které jsou nezbytné užívat i s preparatem. Vše na přírodní bazy. Tudis neškodné, ale drahé... Byla jsem s ním stále v kontaktu a on důvěryhodne radil a radil... Tatinek po třech týdnech užívání zemřel. Z té rány se stále spamatovavame.. . V prepatatu asi nebylo nic co by mu ublížilo, ale nic takového, co by mu pomohlo.

No- co timto chci říct? V zoufalství pomoct tatínkovi jsme se upnuli na Richarda,jenze dnes mi přišel dopis od policie .Mam se dostavit k výslechu - jde o PODVODNIKA tzv. Dr. Netneho.
Je mi smutno z takových lidí... Je mi jedno co udělal s těmi penězi. Ať se s nimi zadavi -nám to našeho milovaného nevrátí. Čert Vem ty prachy. Jen nechápu co tímto tyto lidské hyeny sledují. Přála bych dr. Netnemu jedine : Ať jednou umírá v takové bolesti jako ti, kteří mu ve svých posledních Chvílích tolik věřili.... A ať je úplně sám... Pane Richarde, Netne nebo kdo k sakra jste- schnijte v pekle
Odpovědět
 
 
+3 # ...Ing. Jan Nachtigal 2016-06-18 22:26
... když mi dnes přišel mail s textem Vašeho komentáře, chtěl jsem Vám nejprve poslat neveřejný dopis a v něm UPŘÍMNÉ A SMUTNÉ (vzhledem k úmrtí Vašeho blízkého) PODĚKOVÁNÍ. VY SI ZASLOUŽÍTE MILÁ PANÍ ILLNEROVÁ PODĚKOVÁNÍ VEŘEJNÉ !!! S omluvou, že se nechci vracet k odchodu vašeho blízkého, SI MOC CENÍM, ŽE JSTE SE VRÁTILA NA NÁŠ WEB A SVŮJ "PŘÍBĚH"/ZKUŠEN OST TÉMĚŘ PO PŮL ROCE DOPLNILA O FAKTA - kéž jsou poučením pro ostatní... PEVNÉ ZDRAVÍ S LÁSKOU Honza
Odpovědět
 
 
0 # Re:lhářJirka B. 2016-08-11 09:31
Toho pána neznám, nevím co Vám prodal, nevím podrobnosti ale očekávali jste zázrak... Rakovina je složitá nemoc a vyžaduje složité řešení...
Odpovědět
 
 
+1 # dr. Netne - podvod/infoMichalh 2016-09-02 06:44
zde lehčí rozbor dr. Netneho díky Patrikovi Schoupalovi - alternativnicesta.cz/.../
Odpovědět
 
 
0 # Prodej diplomů .- dr. NetneMichalh 2016-09-02 06:53
Dr. Netne se zabývá dokonce i prodejem diplomů : drnetne.obchod.cc/ - taky dobrý byznys
Odpovědět
 
 
+1 # to snad neeeee!!!petr n 2018-09-24 05:21
ahoj lidi,
ano vim to z vlastní zkušenosti, tonoucí se stébla chytá,ale tohle je fakt sprostota nejvetšího kalibru.
manželka měla 6 mesicu života zhubla z 65 kg na 43kg opiáty 150 fentalis . dostala se z toho (rakovina prsu s metastázema kompletne v celém skeletu + zlomenina v krčku) ....rok 2014 ted je 2 roky po operaci a je v pořádku . (záleží na samotnem človeku (psychice + jidelničku a doplncich stravy, bylinách + dalších vecech. neni to o jedne věci v případe rakoviny v pokročilém stavu nebo tzv. civilizačním nemocem. je to jako o systematickém dobývání hradu. až se jednoho dne imunita obrátí zase ve prospech toho nemocného a to je ta nejvetší pomoc . k tomu je ale náročná systematická léčba, kterou vám váš doktor neřekne . proč protože o tom nemá tušení. viz zkušenosti s našim zdravotnim systemem na vlastni kuži. ano potom doktoři koukaji a řeknou to byl zázrak - když se človek vylečí a uteče hrobníkovi z lopaty - ale to nebývá vždy. protože doktoři lékama radama a chemo a radioterapiema člověka dostanou doslova nakolena otráveného slabého vycucaného bez možnosti a síli se se zákeřnou nemocí vypořádat!!! ,,V našem organismu probíhá zákeřná bitva bez pravidel, ne na život, ale na smrt. Vrazi nejsou jen nemilosrdní, jsou i chytří. Skvěle se přizpůsobili k boji. Nevedou otevřenou válku. Tiše a postupně podkopávají imunitní systém svého hostitele, aby ho později zcela ovládli. A kdo nad kým zvítězí - člověk, nebo jeho vnitřní nepřátelé - paraziti - ten zůstane naživu. " Řešíme prevenci a příčiny onemocnění
---
na zdraví se díváme z pohledu
BUŇKY a DNA
------------------------
volba je na každém z vás
současná klasická medicína řeší důsledky onemocnění - zdraví řeší z pohledu orgánů

CÍLEM je podpora a opětovné nastartování přirozených samoléčebných schopností těla, nikoli odstraňování symptomů obtíží.
Odpovědět
 
 
0 # Petr-naprostý souhlasJirka B. 2018-10-16 08:10
Souhlasím s Vámi Petře. Člověk nesmí imunitě podkopávat nohy, ale pomáhat jí, aby se vzchopila. My jsme se dali do boje úplně bez doktorů a ok. Detaily nechci popisovat, vždy se najde nějaký šmejd, co toho zneužije.
Odpovědět
 
 
0 # Můžete poradit?Jadwiga Mejzrová 2019-01-08 14:10
Můžet mi prosím napsat na mejlíka na českém seznamu? "MIFCO zavináč SEZNAM tečka CZ".... Jde o rakovinu prsu po ablaci, teď před třemi dny na gama noži čerstvě spálená metastáza větší než golfový míček, početné meta na játrech ... Nevzdávám to. Chemoterapii jsem po 4 infuzích definitivně vzdala, byla bych umřela. Na ozařování jsem nešla, hormonální terapie nejenže nezabrala, ale ještě rakovinu popoháněla a rozesívala. Tak hledám rady, kde se dá.
Odpovědět
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Webhosting pro OSUDY.CZ poskytuje zdarma od roku 2005 společnost IGNUM, s.r.o.