Príbeh s liečbou rakoviny

Rada by som sa s Vami podelila o náš príbeh s rakovinou. Manžel mal (naštastie už minulosť) rakovinu hlavy pankreasa. Boli sme zúfalí a hladali sme všetky možnosti pretože sme verili že musí predsa byť sposob pomoci. Návrhy lekárov ohladne chemoterapii manžel odmietol. Jednak bál sa bolestí a jednak vedel, že chemoterapia iba na chvílu oddiali koniec.

 

Hladali sme skutočne pre nás dlho, pretože sme bojovali aj s časom. Medzitým bol na dalšom vyšetrení a žial sa potvrdili podozrenia, že sa tvoria dališie metastázy v tele. Hodnoty onkomarkerov boli na kritických číslach. Vtedy nám jeden známy poradil pana Netne z nemecka (už žije v čechách) ktorý lieči alternativným sposobom. Zavolali sme mu a samozrejme sme boli velmi zvedaví. Bol velmi milý a vysvetlil nám sposob liečby. Rozhovor bol konštruktivný a dozvedeli sme sa že jeho učitelkou bola pani Budwigová. Nakolko sme poznali sposob liečby pani Budwigovej tak sme sa pýtali či bude manžela liečiť týmto sposobom. Povedal, že čiastočne áno ale vysvetlil, že liečbu pani Budwigovel ešte viac zdokonalil. A vskutku mal pravdu. Rozhodli sme sa teda pre túto liečbu. I keď pre nás v tej chvíli to bola nákladná liečba ale zistili sme, že nákladná ani nebola. Porovnali sme ceny liekov napr. z USA kde lieky stály aj 40 tisíc dolárov. Tak v porovnaní s týmito liekmi sme panovi Netne zaplatili iba zlomok. Samozrejme naprv od nás žiadal lekársku správu aby sa rozhodol pre druh liečby. To sme mu poslali a on následne nám poslal správu o sposobe liečby. Stálo nás to na mesiac 480€ a liečba vlastne trvala pol roka. Ale čo je najlepšie: po dvoch mesiac manžel znovu išiel na prehliadku a lekár po CT sa pýtal manžela že ako sa lieči, pretože metastázy sa začali vytrácať a ten velký nádor sa začal zmenšovať. Manžel na to nepovedal radšj nič. Už po piatom mesiaci o nádore nebolo ani chýru, ale liečbu aj tak dokončil. Dnes je manžel živý a zdravý. Musí síce dodržiavať nariadenia pana Netne ohladne stravovania a životosprávy ale to je už pre nás maličkosť.

S pozdravom Iveta

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Komentáře  

 
0 # objev - vznikany rak....balvin pavel 2015-11-20 20:04 Odpovědět
 
 
0 # * * *David Odler 2015-12-05 20:07
Svobodné noviny, to je zdroj jak řemen, to už je snad lepší i Protiproud Petra Hájka. Vsadit svoje zdraví na fantazie pomatenců a pábitelů typu Netneho, Humbleho, Pfeiffera a spol., to vede k sebezáhubě, případně k záhubě bližního svého...
Odpovědět
 
 
0 # RakovinaŠtefan 2015-11-22 19:22
Dobrý deň. Pána doktora poznáme tiež pretože vela nám pomohol. Sám som mal rakovinu prostaty . Vzdal som sa chemoterapie a urobil som dobre. Touto cestou mu chcem vyjadriť vďaku.
Štefan
Odpovědět
 
 
-1 # Dr. NetneTomáš Novakovský 2015-12-03 09:10
Dobrý den, můžu se Vás zeptat, jak konkrétně léčba pana Netneho probíhala, jaké jste pozorovali změny, kde Vás léčil, kolik Vás léčba stála a jakékoliv bližší informace?

děkuji Tomáš
Odpovědět
 
 
-1 # OdpoveďIveta 2015-12-03 17:41
Dobrý deň,
liečba trvala pol roka pomocou preparátu od pána doktora a tiež diety ktorý manželovi predpísal. manžel už po mesiaci sa cítil lepšie a neustále prízvukoval, že sa cíti "silnejší". My sme pánovi doktorovi poslali materiály ktoré potreboval. Naskenovali sme a poslali mu mailom. na základe tých výsledkov sa rozhodol o sposobe liečby. Liečba stála nemálo peňazí...ale... .peniazmi sa nedá zaplatit život.
s pozdravom Iveta
Odpovědět
 
 
-1 # Odp.: Príbeh s liečbou rakovinyPavlinaV 2015-12-03 19:48
Mohla bych poprosit o kontakt na pana Netneho?
Odpovědět
 
 
-1 # odpoveďIveta 2015-12-03 20:32
Mám emailový kontakt
Odpovědět
 
 
0 # Odp.: Príbeh s liečbou rakovinyTomáš Novakovský 2015-12-04 07:36
Iveto, v čem spočívala dieta?? Čemu se vyhýbat a co naopak jíst? Děkuji!!! Jak je na tom Váš manžel nyní??
Odpovědět
 
 
+1 # dr. NetneKarolina 2015-12-04 14:36
Pozor, dr. Netne je podvodník. Zkušenosti podvedených např. zde facebook.com/.../...
Odpovědět
 
 
-1 # Odp.: Príbeh s liečbou rakovinyTomáš Novakovský 2015-12-04 17:40
mate s nim spatne zkusenosti?? :-/ o mi nerikejte ze nekdo je takova hyena a parazituje na nestesti jinych :-(((
Odpovědět
 
 
-1 # * * *David Odler 2015-12-07 22:28
:-))) Takových hyen jsou tisíce, ne-li miliony :-) 2/3 lidí, kterým udělujeme Bludné balvany (Bl-by), jsou "zázrační" léčitelé všeho, na co nestačí klasická medicína. (Zánět slepého střeva neléčí nikdo z nich, což je zajímavé :-)) Oni to nejsou přímo podvodníci, ale je jednoduché podvést a přesvědčit sám sebe, že mám "nadpřirozené" schopnosti - zvláště, když se na mě lidé dívají s úctou a ještě mi za moje schopnosti dávají peníze... To je přece euforické a byl bych sám proti sobě, kdybych se toho vzdal, ne...? ;-)
Odpovědět
 
 
+1 # SysifosJirka B. 2016-08-11 09:11
Cituji David Odler:
:-))) kterým udělujeme Bludné balvany )
Takže jeden z magorů ze sysifosu, kteří je přesvědčení o tom, že jsou nejchytřejší na planetě, nerespektující osobní svědectví. Osobně si myslím, že je podporuje nějaká farmaceutická společnost.
Odpovědět
 
 
+1 # Odp.: Príbeh s liečbou rakovinyTomáš Novakovský 2015-12-04 20:22
Iveto, reknete prosim pravdu!!!!
Odpovědět
 
 
0 # * * *David Odler 2015-12-07 22:39
Pane Novakovský, vy tady s Ivetou hrajete hru na "zájemce" a "vychvalovače", kteří se navzájem "neznají"...? To jste si asi spletl fórum...
Odpovědět
 
 
+3 # tak teda nevím nevimIng. Jan Nachtigal 2015-12-04 21:08
díval jsem se na facebook -na doporučený odkaz výše - jsou tam dva případy, kdy se to jeví jako "špatně". Tady u nás na osudy.cz si v článku paní Iveta zázračně chválí... Na dotaz v google - "dr. Netne" jsem našel i kontakty tel. +420702976336 a opět chválu a pak opět (zdá se ze stejného facebookového zdroje) další vlnu vzteku... Vše (jak se mi zdá) spojuje NEMOŽNOST OSOBNÍHO KONTAKTU s tímto člověkem.... V případě, že ten pán radí dobře avšak je to jen léčitel a najdou se lidé plní vzteku, že neudělal zázrak, ba dokonce neváhající podat na něj trestní oznámení, pak bych se také snažil zmizet ze světa. Cena (pokud se jedná jen o odměnu) je asi dost vysoká. Pokud v tom jsou však i preparáty k užívání, pak 400Euro/měsíc by se snad dalo pochopit... Takže závěr: ani černá, ani bílá, PROSTĚ NĚCO MEZI TÍM. PŘÁTELÉ - BUĎME RADŠI ZDRAVÍ A DĚKUJME PÁNU BOHU ZA KAŽDÝ DEN, KDY TO TROCHU JDE A JE NÁM DOBŘE.... S Láskou Honza
Odpovědět
 
 
+1 # Dr. NetneŠárka U 2015-12-05 09:38
Dobrý den, také jsme chtěli pána Netne kontaktovat. Tak teď nevím...Ivetko prosím jak to tedy je? Šárka
Odpovědět
 
 
-1 # * * *David Odler 2015-12-05 19:59
Nabádat lidi s rakovinou, aby se spolehli na "zázraky" typu MMS, biotroniku, Zapper, metodu pana Netne a podobně, je dost nezodpovědné. Zvláště, když ten váš příběh je vymyšlený od začátku do konce.
Odpovědět
 
 
+2 # VYMYŠLENÉ??? SUPERIng. Jan Nachtigal 2015-12-05 21:27
nápad pane Odlere - je fakt, že článek kromě "reklamy" na nějakého léčitele zvláštní hloubku nemá... INFO PRO VŠECHNY - paní Ivetě chodí na její e-mail () všechny komentáře, které zde všichni píšeme. I když se zde snesla kritika, budu doufat, že se nám všem paní Iveta ozve. Když ne, je to jasné, že si někdo dal práci a využil osudy.cz pro skrytou reklamu. Přesto článek na webu ponechám právě pro jeho rozporuplnost.. . PŘÁTELÉ PŘEJI VÁM VŠEM PEVNÉ ZDRAVÍ !!! Honza
Odpovědět
 
 
-4 # MMSMiroslava Kubíková 2016-02-08 17:35
Pěkný den Davide i já vyzkoušela MMS a závěr? Je to super, ale na takovou angínu, chřipku a nebo pro zdravého člověka který to začne užívat jako prevenci? Jsem po operaci nádoru ledviny který jsem měla v těle už dobré tři roky(ten prevít roste hodně pomalu, ale konec je rychlý), třeba jsem si MMS prodloužila život a nevyjely metastáze. Kdo ví..A nyní jak to fungovalo. Začala bolest v krku, svalů, klasická chřipka. Nasadila jsem MMS( u prvního panáku jsem psala závěť) a udělalo se mi nevolno u dalších to bylo lepší a lepší a za dva dny jsem byla v pohodě. Další příklad. Má teta marodila skoro tři týdny, nemohla se dostat z horeček a bolestí svalů. MMS vždy odsuzovala. A když už jí bylo tak zle že sotva šla do práce, tak mě požádala o namíchání. První den volala že se po...., druhý že zvrací a třetí den když volala tak jsem se bála co se stalo teď a ona do telf. výskala radostí že je v pořádku. Je to rok a ona nebyla nemocná. Tak jsem usoudila že na MMS něco bude, ale zda léčí i rakovinu? Dám vám všem vědět až se mi znova rozjede.A pravdivě. Akorát s rozdílem, že MMS stojí tak 600 Kč a na půl roku. Jinak se přidává do studní, vody :-) Něco na tom fakt bude. Já nebyla marodná skoro tři roky. Ale Vy jste asi vážně nemocný nikdy nebyl že? Nemocní se pak chytají všeho, aby tady mohli žít dál. Mirka
Odpovědět
 
 
+2 # * * *David Odler 2016-02-09 18:58
Třeba vám i vaší tetě ta slavná MMS odstartuje nový typ rakoviny nebo jinou závažnou nemoc, co vy můžete vědět...? Poctivé klinické zkoušky na vzorku třeba 10 000 pacientů nikdy nebyly (a ani nikdy NEBUDOU) provedeny... Na jeden vděčný dopis "MMS mi pomohlo" může připadat sto "MMS mi nepomohlo", "MMS mi uškodilo", "MMS mě zabilo" - ale ty se samozřejmě nikde nepublikují. Jinak rakovinu jsem měl, viz můj příběh "Reportáž psaná na kapačce".
Odpovědět
 
 
-1 # MMSMiroslava Kubíková 2016-02-09 19:12
Je to dost možné, píši tady své zkušenosti, nic tady nenapadám, nikomu to nepodsouvám. Jsem jedna z těch která je nemocná a tak to můžu posoudit a hodnotit.M
Odpovědět
 
 
+1 # MMSJirka B. 2016-09-05 09:21
Mirko, už je to MMS trošku dál a vyrábí se tzv CDS, po kterém není většinou blbě. Znám lidi, co to berou už roky a jsou zdraví. Znám lidi, kteří se vysekali z borelky-taky brali CDS. Jen se musí začít pomaličku od nízkých dávek. Každý totiž reaguje jinak. Důležité je dodržet postupy a ne do sebe nalít hodně, ,,aby to rychle zabralo". Na sysiflovce typu Odlera se vykvákněte. Mají svůj svět a dělají vše pro to,aby ho vnutili druhým. Jo, a na kašel a plicní problémy jsou super tzv prostorové inhalace z CDS.
Odpovědět
 
 
-1 # MMSMiroslava Kubíková 2016-09-05 10:04
Pěkný den Jirko, máte pravdu ve všem co píšete. CDS jsem také prubla, možná ho mám někde ještě namíchané. Inhalovala jsem také. Druhý den jsem krásně odkašlávala. Já jen dost dobře nechápu že člověk jako pan Odler dokáže něco takového vypustit z pusy, napsat, ale zase vím, že člověka nemoc změní k nepoznání a stane se z něho nějaké monstrum které kolem sebe kope. Ale je to názor a tak ho pouštím jedním uchem ven.M
Odpovědět
 
 
+1 # Odp.: MMSVladimír D. 2016-09-06 02:52
Přátelé, po dlouhé době se odvažuji přidat nějaký komentář. Nebudu psát o sobě a své zkušenosti, protože nechci být napaden za to, že nějakou léčbu propaguji nebo naopak haním.

Jen si dovolím poznamenat, že rakovina je nemoc velice komplexní, je jí mnoho typů. Alternativní léčba může fungovat například proto, že naruší schopnost rakovinných buněk skrývat se před imunitním systémem a nastolí v těle prostředí rakovině méně příznivé, pro nádor nečekané. To je ale náhodný, nedeterministic ký proces, výsledek je těžké předvídat a klinicky prokazovat. Léčba pro všechny se na tom možná postavit nedá, z pohledu jednotlivého pacienta je ale všechno úplně jinak. Rozdíl mezi statistickým a individuálním přístupem je matematikou zcela podložený a používaný.

Má smysl zkoušet, přemýšlet u toho, ale zapojit všechny možnosti, které aspoň trochu dávají smysl. Včetně cvičení, životosprávy, výživy, laskavého a pozitivního myšlení. Mnoho malých, souhlasně působících vlivů může dát velký výsledek. A přinejmenším změnit pohled na život, sebe a svou nemoc.
Odpovědět
 
 
+1 # Odp.: MMSJirka B. 2016-09-06 07:02
Cituji Vladimír D.:
Přátelé, po dlouhé době se odvažuji přidat nějaký komentář. Nebudu psát o sobě a své zkušenosti, protože nechci být napaden za to, že nějakou léčbu propaguji nebo naopak haním.

Jen si dovolím poznamenat, že rakovina je nemoc velice komplexní, je jí mnoho typů. Alternativní léčba může fungovat například proto, že naruší schopnost rakovinných buněk skrývat se před imunitním systémem a nastolí v těle prostředí rakovině méně příznivé, pro nádor nečekané. To je ale náhodný, nedeterministický proces, výsledek je těžké předvídat a klinicky prokazovat. Léčba pro všechny se na tom možná postavit nedá, z pohledu jednotlivého pacienta je ale všechno úplně jinak. Rozdíl mezi statistickým a individuálním přístupem je matematikou zcela podložený a používaný.

Má smysl zkoušet, přemýšlet u toho, ale zapojit všechny možnosti, které aspoň trochu dávají smysl. Včetně cvičení, životosprávy, výživy, laskavého a pozitivního myšlení. Mnoho malých, souhlasně působících vlivů může dát velký výsledek. A přinejmenším změnit pohled na život, sebe a svou nemoc.
Naprosto souhlasím. Nemyslím si, že by mohla pomoci jedna vodička nebo jeden přípravek. Je nutný komplexní přístup k celému organismu včetně psychiky, což může být nakonec to nejtěžší.
Odpovědět
 
 
0 # Odp.: MMSJirka B. 2016-09-06 06:56
Cituji Miroslava Kubíková:
Pěkný den Jirko, máte pravdu ve všem co píšete. CDS jsem také prubla, možná ho mám někde ještě namíchané. Inhalovala jsem také. Druhý den jsem krásně odkašlávala. Já jen dost dobře nechápu že člověk jako pan Odler dokáže něco takového vypustit z pusy, napsat, ale zase vím, že člověka nemoc změní k nepoznání a stane se z něho nějaké monstrum které kolem sebe kope. Ale je to názor a tak ho pouštím jedním uchem ven.M

On ten Odler není pravděpodobně ani nemocný a podle hesla ,,sytý hladovému nevěří" nevěří ani lidem, kteří se z něčeho podobného uzdravili. Kdesi tady napsal ,,dáváme bludné balvany" Tyto balvany uděluje spolek Sysifos, což jsou vědátoři, kteří ví úplně všechno na světě a všichni ostatní jsou blbci. Napsal ,,dáváme" z čehož se dá dovodit, že je členem. Tyhle alternativní weby sledují často proto, aby se mohli bavit neštěstím druhých, jak je to možné vidět na esoterických kravinách či jak se to jmenuje.
Odpovědět
 
 
+1 # ...Ing. Jan Nachtigal 2016-09-06 10:26
Prosím pěkně - přestaňme si tady na "Osudech" soudit jiné pro jejich pohled na život/nemoc a vše ostatní... Kdo je bez viny, ať soudí - souhlasíte??? Děkuju Honza Nachtigal
Odpovědět
 
 
+2 # Odp.: ...Vladimír D. 2016-09-06 21:42
Dobrý večer, já to prostředí vědců (tzv. "vědátorů" :-) ) docela důvěrně znám (pracuji v něm), přestože se "sysifovci" v jejich základním postoji "potírání pavědy" nesouhlasím. Zdůvodnění by bylo na delší diskuzi, ale hlavně asi proto, že se stávají svého druhu inkvizicí, což v konečném důsledku vědě neprospívá.

Život a nemoc mne naučili, že většina lidského jednání má dobrý motiv, téměř nikdo si neřekne "tak, a teď udělám něco zlého". Jistě i zde je v pozadí, kromě jiného, snaha chránit lidi, aby nenaletěli. Takže ano, velmi souhlasím, neodsuzujme nikoho.

Jenom bych dodal, že díky nemoci jsem poznal spoustu dobrých lidí a naučil se mnoho nového. A například i mezi lékaři a biochemiky ve výzkumu (čímž nemyslím sebe, můj obor je jiný) se najdou tací, kteří jsou ochotní zkoumat působení alternativních a přírodních metod léčby a dobrat se toho, co za nimi je.
Odpovědět
 
 
+1 # Omezení obchodu se strachem a vírouDavid Odler 2015-12-08 01:02
-
První vlaštovka: tinyurl.com/qgtk6gk

Je to tak: klasický lékař musí používat pouze postupy a léky, které byly vyzkoušeny na velmi rozsáhlém vzorku pacientů a pokud něco zanedbá, přehlédne nebo zkazí, je hmotně i trestně odpovědný. Léčitel slibující modré z nebe, posílající pacienty do rakví jako na běžícím pásu a inkasující až stovky tisíc korun, není odpovědný za nic. A že by někdy někdo udělal klinickou studii svého "zázračného" léku či metody...? Prosím vás, kde to žijete...?!
Odpovědět
 
 
-3 # OdpoveďIveta 2015-12-08 16:07
Dobrý deň. Až teraz som sa dostala k mejlu a s hrózou zisťujem čo za nehoráznosti tu niektorí vypisujú. V domnení, že zdielam skúsenosti s našim príbehom tak zisťujem, že nemá to význam pretože ľudia sú zákerní a vo všetkom vidia iba zle. Konšpiratívne ma spájajú s nejakým pánom Novakovským ktorého nepoznám. Tu nikto nespochybňuje skvelú prácu lekárov. No v našom prípade nám pomohla alternatívna liečba. Či už sa to niekomu páči alebo nie. Som z niektorých ľudských vlastností smutná. Už tu nebudem písať. Prajem všetkým ktorí to potrebujú skoré uzdravenie. Iveta
Odpovědět
 
 
0 # * * *David Odler 2015-12-18 23:12
Ano, alternativní léčba vám pomohla: ale od peněz... Ovšem ten váš příběh á la "vděčný uzdravený pacient" je obsahově i stylisticky natolik podobný tisícům podvodných historek, které plodí samotní obchodníci se zázraky, že i ten váš vidím jako podfuk.
Odpovědět
 
 
+5 # Dr. NETNE VYŘEŠENO!!!Ing. Jan Nachtigal 2015-12-08 17:08
Dr. NETNE - VYŘEŠENO !!!
Milí přátelé, právě jsem ukončil dlouhý telefonický rozhovor s pánem, který mi zavolal a představil se jako Dr. Netne. Zapsal jsem si pár poznámek z našeho rozhovoru a cca do 24 hodin je zveřejním. Myslím, že se tato naše "kauza" ve smíru a v pohodě uzavře. Honza
Odpovědět
 
 
+3 # ...Ing. Jan Nachtigal 2015-12-08 21:08
Právě jsem vložil článeček o dr. Netnem na náš web osudy.cz - najdete jej v následujím odkazu osudy.cz/.../...
Odpovědět
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Webhosting pro OSUDY.CZ poskytuje zdarma od roku 2005 společnost IGNUM, s.r.o.